Kurs masażu
Lomi Lomi

KURS HAWAJSKIEGO MASAŻU & METOD PRACY Z CIAŁEM LOMI LOMI

Aloha!

Przyjmowanie (otrzymywanie) hawajskiego masażu Lomi Lomi uzdrawia ciało, umysł i ducha, a nauka i obdarowywanie nim (praktykowanie) mogą totalnie odmienić Twoje życie –  Twoje priorytety, przekonania i sposób myślenia o sobie i świecie. Takie jest moje doświadczenie i może to potwierdzić wiele osób, które rozpoczęły „przygodę” z masażem Lomi Lomi i pozostały z nim na dłużej.

Dzięki umiejętności masowania wg hawajskich tradycji masz możliwość skutecznego pomagania innym osobom w zmniejszeniu lub całkowitym usunięciu bólu, w poprawie samopoczucia i wspieraniu zdrowia.

Lomi Lomi to masaż holistyczny, to terapeutyczny dotyk.

Jeśli interesuje Cię poznanie magii masażu Lomi Lomi, jeśli coś Cię do niego ciągnie, to zapraszam Cię na mój kurs.

Nauka tego masażu i jego wykonywanie, to wielka przyjemność i radość, ale też odpowiedzialność

Kurs hawajskiego Lomi Lomi obejmuje 4 dni praktycznej nauki.

Uczę w kameralnych grupach (2-8 uczestników kursu) lub indywidualnie (kurs 1:1).

Jak przebiega nauka hawajskich technik masowania i uwalniania napięć zgromadzonych w ciele?

Obserwujesz!  Czujesz!  Naśladujesz!  Powtarzasz! Doświadczasz! 

Twoje ciało zapamiętuje ruchy i doznania! 

A potem już tylko praktykujesz…praktykujesz….MASUJESZ…MASUJESZ… i nabierasz wprawy 🙂

Na kursie skupiamy się głównie na praktyce.

Pracujemy w parach. „Ćwiczysz” na partnerze, który przyjmuje Twój dotyk, doświadcza go i może dać Ci bezpośredni bezcenny feedback. 

Uczycie się w ten sposób nawzajem, bo przyjmowanie dotyku Lomi daje Ci wiedzę „co mi robi właśnie ten ruch, taki sposób dotykania”, przez co dowiadujesz się, co może czuć osoba masowana i jakie są efekty Twojej pracy.

Przejście z myślenia do czucia, to klucz do dobrego masowania.

Praktykujesz również na mnie. Z własnego doświadczenia wiem, że to genialny sposób nauki i jest on niezastąpiony. 

Na kursie cała moja uwaga, wiedza i doświadczenie są dla Ciebie!

Nie jestem po to, by Cię oceniać, ale by pokazywać, poprowadzić, dodać odwagi i wspierać, bo wierzę, że jesteś w stanie odnaleźć w sobie „ten” ruch i czucie.

Wierzę, że Ty już te umiejętności masz, potrzeba tylko cierpliwości, uspokojenia, praktyki, odsunięcia na bok obaw i pokusy oceniania siebie. 

  • Na kursie nauczysz się wielu technik masowania, uwalniania napięć oraz łagodzenia bólu wywodzących się z hawajskich tradycji uzdrawiania (wg przekazów moich hawajskich i polskich nauczycieli – Susan Pa’iniu Floyd, Maka’ali Yates’a oraz Danuty i Jerzego Adamczyków) 
  • Poznasz, czym jest i jaką ma moc świadomy, uważny, czuły dotyk oraz masowanie w „duchu Aloha”, z szacunkiem dla drugiego człowieka i dla siebie.
  • Dowiesz się jak masować skutecznie, nie tracąc przy tym dużo własnej energii i nie „przenosząc napięć” na osobę masowaną, nauczysz się pracy z oddechem.
  • Nauczysz się metod auto-rozluźniania, pobudzania własnej energii i harmonizowania jej, koncentracji oraz hawajskiej medytacji.
  • Otrzymasz informacje na temat „otwierania i zamykania” sesji, rozmowy z klientem przed masażem, wyboru olejków do masowania i sposobów tworzenia dobrej przestrzeni do masowania.
  • Jeśli wystarczy nam czasu, poznasz też podstawowe techniki hawajskiego masażu stopami Kua Lua.
  • Po 4 dniach praktycznej nauki wyjedziesz z umiejętnościami i wiedzą wynikającą z Twojej własnej praktyki i doświadczania. Wyjedziesz w poczuciu zadowolenia i głębokiego rozluźnienia oraz z przepięknym certyfikatem ukończenia kursu. 

Reszta już w Twoich dłoniach!

Po tym kursie możesz śmiało rozpocząć samodzielną praktykę lub wykorzystać nabyte umiejętności do masowania bliskich.

Kurs odbywa się raz w miesiącu, najczęściej w ostatni weekend miesiąca (od czwartku do niedzieli lub od soboty do wtorku – dokładny termin do ustalenia z uczestnikami). Informacje o najbliższych planowanych terminach kursu znajdziesz na moim profilu na Facebooku i Instagramie. 
Szczegóły również pod nr telefonu +48 606 677 477

Spotkania rozpoczynamy każdego dnia o godz. 9.00 i praktykujemy do około 17.00-18.00 (lub dłużej, jeśli masz ochotę, oczywiście z przerwą na obiad i na kawę lub herbatę). W ostatnim dniu kursu spotkanie kończymy wcześniej.

Spotykamy się w Studiu Aloha przy ul. Bohdana Zaleskiego 49/13.

Cena kursu:

  • 2500zł/osobę,
  • 3300zł/osobę (kurs indywidualny).

Cena obejmuje dodatkowe spotkanie/konsultację (2-3 godziny), tzw. „przypominajkę”, po około miesiącu od zakończenia kursu (jeśli kursant przez ten czas praktykował i potrzebuje wsparcia lub przypomnienia). 

Cena nie zawiera opłat za noclegi, posiłki, dojazd.

Na kurs należy przywieźć ze sobą pareo (chustę) i duży ręcznik (około 70x100cm). Jeśli zapomnisz, nic się nie stanie, mam ich dużo.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wniesienie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1000zł w ciągu 3 dni od daty otrzymania akceptacji zgłoszenia.

Zapisz się na kurs 

pl_PL