Opinie uczestników kursu

5/5
"Kurs lomi lomi u Eli to była wspaniała decyzja. Ela jest pełna cierpliwości i doskonale tłumaczy. Materiał jest rozłożony na kolejne dni i dzięki temu powoli wchodzi się w świat lomi lomi i zdobywa co raz większą pewność ruchów. Kurs 1:1 daje możliwość zadawania pytań, poczucia, że pod bacznym okiem Eli nie zrobimy nikomu krzywdy , atmosfera jest bardzo przyjazna. Jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu go polecam."
Kasia B.
"Chciałbym z całego serca polecić kurs masażu u Eli. Jest cierpliwą i inspirującą nauczycielką. Ela wprowadziła mnie w cudowną drogę masażu Lomi, który stał się dzięki niej nie tylko zrozumiały, masaż Lomi stał się częścią mnie. Jeśli myślicie o kursie Lomi - to jedynie u Eli."
Vojtech B.
„Masaż Lomi Lomi był kolejnym krokiem w drodze powrotnej do siebie. Najpierw doświadczałam go jako „klientka” Eli potem jako „uczennica”. Miałam w swoim życiu kilka wspaniałych nauczycielek (i nauczycieli) i Ela należy do tego grona. Oprócz merytorycznej wiedzy o Lomi Lomi Ela ma naturalny dar „uczenia”; płynnego przechodzenia od teorii do praktyki, od dawania odpowiedzi dotyczących filozofii i techniki tego masażu do pracy na ciele/ z ciałem. Dla mnie osobiście kurs u Eli był czasem stawania do siebie, do swojej dojrzałości, dorosłości, odpowiedzialności i bardzo jestem wdzięczna Eli, że dała mi przestrzeń do tego; że wsparła mnie swoją obecnością, spokojem, cierpliwością ale też wymaganiami - wymaganiami jakie mądry nauczyciel stawia uczniom wierząc w ich potencjał. Polecam zarówno masaż u Eli jaki i kurs - to uczenie się siebie samych (i innych) w przyjemnej, miękkiej atmosferze Lomi Lomi.”
Jadwiga K.
"Długo szukałam idealnego miejsca do zrobienia kursu masażu Lomi Lomi Nui. Przychodząc do Eli na masaż, poznając ją, już wiedziałam, że to ona będzie moją Nauczycielką. Zapisałam się więc na kurs masażu, tak jak chciałam, ale po jego zakończeniu powiedziałam mojej przyjaciółce, że to nie jest kurs masażu, to jedno wielkie odkrycie i wyzwanie. To podróż, która nie skończyła się po 4 dniach. Podróż pełna dobroci, czułości, wrażliwości i pięknego dotyku.”
Julia U.
"Czas spędzony u Eli na kursie Lomi Lomi Nui to niezwykła podróż w głąb siebie. Ta podróż nie tylko jest wypełniona wspaniale przekazaną wiedzą dotyczącą technik masażu, ale także spokojem, mądrością życia i dużą uważnością na potrzeby drugiego człowieka. Ela w przepiękny sposób potrafi być przewodniczką w byciu obecnym w tu i teraz. Pokazuje jak rozgościć się w tej uważności i miłości do siebie, do ciała, które przyjmuje i daje dotyk. Kurs Lomi Lomi Nui u Eli to niezapomniany czas, który odmienia ciało, duszę i serce. Z całego serca POLECAM!"
Aneta M.K.
"Przeżycie kursu masażu Lomi Lomi było dla mnie niezwykłym, bardzo uświadamiającym doświadczeniem. Byłem pod ogromnym wrażeniem sposobu przekazywania wiedzy przez Elę oraz jej pasji do masażu Lomi Lomi. To, co najbardziej mnie zaskoczyło, to głęboka filozofia tkwiąca w tej technice - praca z ciałem, ale też emocjami, które się w ciele chowają, by przywrócić spokój i równowagę. Na kursie dostałem wspaniałe narzędzie, dzięki któremu mogę pomagać innym wejść w stan głębokiej relaksacji, oraz co może nawet ważniejsze, zrozumiałem konieczności dbania o swoje ciało w kontekście dobrego samopoczucia zwłaszcza jeżeli pracujemy z innymi ludźmi. Mogę śmiało polecić kurs wszystkim osobom, które chcą na głębokim poziomie zrozumieć jak wspaniałym narzędziem jest masaż Lomi Lomi, a zwłaszcza polecam go wszystkim terapeutom, niezależnie od tego czy aktualnie zajmują się masażem."
Wiktor Z.
"Kurs lomi lomi u Eli był moim pierwszym doświadczeniem prawdziwego masażu, zarówno jako osoby masującej i masowanej. I było to doświadczenie oświecenia. Doświadczenie odczucia własnego ciała, jego poznania i zaakceptowania. I wszystko to pod okiem czulej przewodniczki Eli. To ona stworzyła atmosferę akceptacji, życzliwości i bezpieczeństwa. Dzisiaj masuję już zawodowo, ale te pierwsze lekcje wciąż są najcenniejsze. Dziękuję!"
Ewelina U.
„Kurs masażu u Eli był dla mnie bardzo ważnym doświadczeniem życiowym, podjęcie decyzji przyszło szybko, ale realizacja spotkała się z życiowymi przeciwnościami i tu rola Eli była niezastąpiona. W przestrzeni wsparcia i całkowitej akceptacji chłonęłam wiedzę, praktykę, Ela była obok i dawała poczucie bezpieczeństwa w swoim profesjonaliźmie. Wspólny czas nauki, rozmów, dotyku przybliżał do swojego wnętrza. Przytulne miejsce, w którym odbywają się zajęcia również w tym procesie pomagało i utwierdzało mnie, że jestem tu gdzie być powinnam. Obecność Eli czułam jak otulający dotyk siostrzanej miłosci , za co bardzo jej dziękuję, bo to był dobry krok ku moim zmianom w życiu. Dziękuję Elu."
Magdalena H.
„Pewnego razu scrollując Facebooka natrafiłam na filmik z masażem Lomi Lomi, który totalnie mnie zachwycił i zainspirował. Postanowiłam spróbować swoich sił w tej magicznej praktyce. Miałam ogromne szczęście trafić na kurs do Eli - nie wyjeżdżając z miasta, taki wybitny nauczyciel! To były wyjątkowe i niezapomniane cztery dni intensywnej nauki i praktyki. Codziennie pod koniec zajęć byliśmy wykończeni, lecz niezmiernie zadowoleni. Ela dzieliła się z nami nie tylko swoją szeroką wiedzą, ale też życiową pasją. Lomi Lomi Nui to nie tylko masaż czy rytuał, jest on również częścią całej filozofii kino mana, gdzie kino to ciało, mana - energia. Jestem niesamowicie wdzięczna za tę wiedzę! Ela jest prawdziwą mistrzynią, która kocha to co robi z całego serca. Ja już kupiłam łóżko do masażu i gdy je rozkładam rozpływam się w uśmiechu.”
Natalia M.
„Kurs masażu Lomi Lomi z Elą to była dla mnie wspaniała podróż. Bez zbędnej presji, bez pośpiechu, w przyjaznej atmosferze zdobywałam kolejne umiejętności oraz potrzebną wiedzę. Kurs 2:1 pozwolił mi dzielić ten czas i doświadczenia z drugą osobą, która tak jak ja przyszła tu by spełniać swoje marzenia. Każdemu kto zastanawia się, czy zdecydować się na kurs masażu Lomi Lomi gorąco polecam, bo z całą pewnością nic nie ryzykuje, a może zyskać coś co zmieni jego życie. Elu jeszcze raz dziękuję za ogrom wiedzy ale przede wszystkim za Twoją energię.”
Beata S.
„Od kilku lat, z wielką przyjemnością korzystałam z masażu Lomi Lomi. Przyszedł czas, że poczułam, aby zrobić krok dalej i zmienić perspektywę- rozpoznać ten piękny masaż od drugiej strony wykonując go dla drugiego człowieka. Okazało się, że dawanie Lomi jest tak samo przyjemne jak jego przyjmowanie. Taniec wokół stołu, głęboki oddech i piękna niewinna bliskość z drugim człowiekiem dają ogromną satysfakcję. Kurs który odbyłam u Eli w kameralnej atmosferze dał mi ogromną siłę i odwagę, tak że już dzień po kursie byłam gotowa aby masować. Ela to wspaniały nauczyciel „ciała”.
Izabela R.D.
„Kurs jest w centrum Krakowa, a gdy w chodzisz do gabinetu Eli, masz wrażenie że przenosisz się w zupełnie inne miejsce. Były to cztery dni niezwykłej przygody gdzie świat pozostaje za drzwiami. Było genialnie, było cudownie, spokojnie i cicho. Mega się wyciszyłem i dzięki Eli znalazłem sposób jak się wyciszać. Ela kurs prowadzi niesamowicie, prowadzi z troską i z wyrozumiałością. Serdecznie polecam każdemu, a zwłaszcza tych, którzy nie planują masować zawodowo.”
Tomasz G.

Napisz do mnie

pl_PL